Uz galveno lapu
  • Reģistrācija
  • Rakstiet mums
  •                                                                                                                                                           
» » » ALAUDA AIRSPEEDER: NĀKOTNES AUTO SACĪKSTĒM GAISĀ. BURTISKI!
  • admin
  • 10 май 2020
  • 1325
  • 0

ALAUDA AIRSPEEDER: NĀKOTNES AUTO SACĪKSTĒM GAISĀ. BURTISKI!

Alauda Airspeeder - tas ir modelis versijai peld automašīnu, kas vēlas pierādīt, ka nākotnē, auto sacīkstēm, kas atrodas gaisā. Ne tāpēc, ka pandēmija ir gandrīz парализовала konkurences darbību, bet tāpēc, ka viņa vienkārši ir vairāk nekā iespaidīga. Uzņēmums uzsāka MK4, lidojošā auto, uz kura pamata viņš vēlas vadīt sacīkšu programmu, pirmie testi notiks šogad.

Prototips Alauda Airspeeder parādījās 2019 gadā un pašlaik atrodas pēdējā testēšanas fāzē. Lai pārbaudītu pirmajiem modeļiem bija pieņemti darbā ASV GAISA spēku piloti, un tagad kārta jaunāko modeli MK4, lai būtu aizdomās turētā pārbaudēm. Tomēr process ir bloķēts, jo korona vīrusu.

Алауда paredzēts darīt sacīkšu MK4 populārākais sporta auto pasaulē. Tas var būt apvienošanās starp zinātnes фантастикой un spēles laukumam, kas var piesaistīt fanu citu disciplīnu motorsport un esports. Kad sāksies sacensības, to var izsekot pēc tiešraides kanāliem visā pasaulē. Sacensībās varēs apliecināt tikai dažus skatītājus ar statusu VIP ir.
Peld sacīkšu automašīnas Alauda Airspeeder tiks uzraudzīta pieredzējušiem braucējiem, kas izmanto kabīnes ar paplašināto realitāti (AR). Turklāt, automašīnu izmantošanu Lidar tehnoloģiju, kas ņemti no bezsaistes transporta līdzekļiem, lai nodrošinātu drošu attālumu starp automobiļiem sacīkšu laikā. Airspeeder var sasniegt maksimālo ātrumu vairāk nekā 240 km/h, un pārtiek no četriem elektromotoriem, kuru jauda ir 24 kw. Maksimālā slodze-100 kg, Ja kopējā masa aptuveni 230 kg Alauda Airspeeder похвастается augstāku koeficientu jaudas / masas nekā mašīna Formulas 1.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Pievienojiet komentāru